«اخلاق و اصول حرفه ای، اعتبار کار ماست»

اجرای رزوه میلگرد

اجرای رزوه میلگرد

متخصصان اجرای رزوه در شرکت پرت لس، به هر دو دستگاه رزوه رولینگ دایرکت و ریب پیلینگ مسلط هستند و اجرای 400 الی 700 رزوه در روز، بسته به سایز آرماتور، توسط این متخصصان تضمین شده است.

اجرای رزوه توسط متخصصان ما دو حالت دارد:

1. در محل پروژه کارفرما

2. در محل کارگاه رزوه پرت لس

کدام حالت اجرای رزوه میلگرد مناسب‌تر است؟

انتخاب از بین حالت های ذکر شده تنها و تنها بستگی به شرایط پروژه دارد. بسیاری از کارفرماها که فضای کافی در محل پروژه برای انجام رزوه دارند ترجیح می‌دهند که اجرای رزوه میلگردهایشان در محل پروژه انجام شود. در این حالت، پس از هماهنگی با کارفرما متخصص رزوه به همراه دستگاه رزوه به محل پروژه اعزام می‌شود و به اجرای رزوه میلگرد می‌پردازد. لازم به ذکر است که در این حالت هزینه ارسال دستگاه و برش مناسب میلگرد ها به عهده کارفرما می‌باشد.

در حالتی که کارفرما فضای کافی در محل پروژه خودش نداشته باشد، مناسب تر است که میلگرد هایش را به کارگاه رزوه پرت لس بفرستد. در این حالت هزینه ارسال و بارگیری و باراندازی به عهده کارفرما است اما برش میلگردها به صورت رایگان توسط این مجموعه برای کارفرمایان انجام می‌شود.

 

 

فیلم قرار داده شده، اجرای رزوه میلگرد توسط متخصصان ما را نشان می‌دهد. برای اطلاع از قیمت رزوه میلگرد برای سایزها مختلف، لیست قیمت به روز را نگاه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.