«اخلاق و اصول حرفه ای، اعتبار کار ماست»

دستگاه رزوه رولینگ دایرکت

معرفی دستگاه رزوه رولینگ دایرکت

دستگاه رزوه رولینگ دایرکت (direct) یا مستقیم روش نوین رزوه زنی می باشد که کمتر از ده سال است توسط شرکت پرت لس وارد ایران شده و تاکنون این شرکت تنها اجرا‌کننده رزوه به این روش در ایران است.

این دستگاه برخلاف دستگاه ریب پیلینگ آج را نمی‌تراشد و به جای آن آج را پرس کرده و سپس عملیات نورد سرد را روی میلگرد انجام می‌دهد. در این روش به این دلیل که علاوه بر هسته میلگرد از جرم آج نیز برای ایجاد رزوه استفاده شده است مقاومت بیشتری نسبت به روش رولینگ سنتی داشته و ضریب اطمینان بالاتری را برای مقاومت اتصال مکانیکی میلگرد ایجاد می‌کند. لازم به ذکر است که کوپلر‌های متناسب با این روش رولینگ میلگرد با روش‌های رایج متفاوت بوده و به آن‌ها اصطلاحا کوپلر‌های نوع D گفته می‌شود.

قطعات مصرفی و غیر مصرفی دستگاه رزوه رولینگ دایرکت توسط پرت لس تامین می‌شود. همچنین، قطعات غیر‌مصرفی این دستگاه تا یک سال دارای ضمانت می‌باشند.

ویژگی های این دستگاه

  • قدرت موتور 4.4-5.5 کیلووات
  • حداکثر طول رزوه زنی 7 سانتی متر
  • قابلیت رزوه میلگرد تا سایز 40 میلی متر

این دستگاه‌ها در شرکت پرت لس تنها برای اجاره موجود می‌باشند. برای اطلاع از قیمت‌ اجاره دستگاه رزوه رولینگ دایرکت، با ما تماس بگیرید.

در صورتی که کارفرما تمایلی برای اجاره دستگاه نداشته باشد، رزوه رولینگ می‌تواند توسط مجموعه پرت لس در کارگاه رزوه این شرکت و یا در محل پروژه کارفرما اجرا گردد. برای اطلاع از شرایط اجرای رزوه رولینگ اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.